Srpen 2013

Informace o našem blogu

29. srpna 2013 v 23:51 | Jamie |  O blogu
Vítáme Vás na našem blogu!
Jsme čtyři normálně-nenormální holky co mají rádi Naruta a Harryho Pottera.
Budem psát fanfiction povídky hlavně na Naruta,HP,1D a Mutanty.
Atanih píše povídky na páry NaruHina, GaaHina, ShikaTema, NejiTen, InoSai, AsumaKurenai, KakaAnko. Z HP na NevilleLuna, GeorgeLuna.
Tessie.chan-Sasusaku a příležitostně, co mě prostě napadne.
Lusmin píše Naruto povídky a 1D.
A Jamie bude psát HP, mutanty atd...

Láska je výbuch

24. srpna 2013 v 14:15 | Jamie |  Naruto povídky
Mina! Budu psát další povídku, která se nebude týkat x-menů :3. Bude se týkat jednoho neobvyklého páru z Naruta ;) Nebude navazovat na Naruto "děj". Takže pokud stále nevíte o koho se jedná, rozkliknite článek a mrkněte se na obrázek ;) Ohvězdičkujte, abych věděla se těšíte :3

Projekt X - úvod

20. srpna 2013 v 20:02 | Jamie |  Ostatní povídky
Takže..Nečekám, že budete schovívaví. Doufám, že to aspoň ohvězdičkujete ;) Další díly budou co nejdříve.

Byl pozdní říjen. Den byl takový...Takový pošmourný, řekla bych. Procházela jsem parkem, aby jsem se včas dostala na svou další hodinu. Přemýšlela jsem o tom, proč nejsem tolik společenský typ na to, abych se bez problému začlenila do kolektivu ve třídě. Lidé mi často říkájí, že jsem docela empatická. Tak pak nevím, v čem je problém. Abych řekla pravdu, nejsem jen tak "obyčejná".

Moje první Sasusaku (I. část)

18. srpna 2013 v 10:22 | Tessie.chan |  Naruto povídkyTohle je moje první povídka, tak prosím ty, co si ji přečtou o jejich názor.

Měl by to být jenom začátek, takže ještě nějaké to pokračování bude a snad se bude líbit. Přeju hezké čtení :)"Sasuke-kun!!!" uslyšel mezi stromy za sebou již dobře známý hlas dvanáctileté růžovlásky "Mateeee! Něco pro tebe mám." Zastavil se a počkal, s čím ta otravná holka zase přijde. Nelíbilo se mu, jak za ním stále běhá. Nesnášel, když mu nosila dárky a psaníčka. Nenáviděl, jak se na něj v jednou kuse dívá. Její věčný úsměv, smaragdové zářící oči a dlouhé růžové vlasy ho doháněly k šílenství. Snažil se jí vyhýbat, jak jen to šlo, ale ona ho vždycky našla.

Konožská Akademie tří Sanninů III.

15. srpna 2013 v 15:04 | Atanih |  Naruto povídky
Budova Akademie byla prostě majestátní. Dívkám se až zatajil dech při pohledu na tu nádheru. Akademie nesla na štítu název korunován konožským znakem. Naproti akademii byl park s mohutným dubem, na kterém se pohupovala malá dřevěná houpačka. Myslím, že jsem si nalezla skvělé útočiště, pomyslela si Hinata. Dívky si předávaly pocity z nové školy, zatímco se Gaara a Kankurou vypařili hledat přátele.

Konožská Akademie tří Sanninů II.

15. srpna 2013 v 14:03 | Atanih |  Naruto povídky
Hinata
"We are fighting dreamers takami wo.." Hinata se rozespale natáhla po budíku, který neodvratně hlásil ráno. Neochotně vstala z postele a protáhla se jako kočka. Co nejtišeji přehupkala do koupeny a zastrčila dveře. Učísla tmavé vlasy, vyčistila si zuby… No prostě udělala to co dělá každá dívka každé ráno, ovšem s výjimkou, že ne všechny dívky mají byakugan a zkoušejí Juken.
"Dělej!" zařval Neji zpoza dveří.
"Aby ses nezbláznil." křikla na oplátku a natruc byla v koupelně dalších deset minut.

Konožská Akademie tří Sanninů I.

15. srpna 2013 v 14:02 | Atanih |  Naruto povídky
Sakury už pomalu ztrácí své nádherné květy a léto předává štafetu podzimu. Je 31.srpna podvečer a skupina děvčat sedí před pizzerii a jí svojí poslední svobodnou pizzu. Abych byla přesná skupina děvčat je parta nejlepších kamarádek složená z růžovo-vlasé Sakury, blonďáté Ino, drdůlkaté TenTen, dlouhovlasé Hinatě a culíkaté Temary. Vědí, že příjde změna, která jak doufají bude k lepšímu. Mají nastoupit do "Konožské Akademie tří Sanninů".

zkouška

11. srpna 2013 v 15:11
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablaSmějící se