Konožská Akademie tří Sanninů I.

15. srpna 2013 v 14:02 | Atanih |  Naruto povídky
Sakury už pomalu ztrácí své nádherné květy a léto předává štafetu podzimu. Je 31.srpna podvečer a skupina děvčat sedí před pizzerii a jí svojí poslední svobodnou pizzu. Abych byla přesná skupina děvčat je parta nejlepších kamarádek složená z růžovo-vlasé Sakury, blonďáté Ino, drdůlkaté TenTen, dlouhovlasé Hinatě a culíkaté Temary. Vědí, že příjde změna, která jak doufají bude k lepšímu. Mají nastoupit do "Konožské Akademie tří Sanninů".

Ani by to tak velká změna nebyla, ale dívky přestupují z Dívčí akademie a poprvé se budou učit s opačným pohlavím a co bylo ještě horší, žít s nimi pod jednou střechou. Jejich bývalá škola byla velice náročná a oddělena od okolního světa.
Po menší nehodě však byla škola spojena s chlapeckou akademií… A tak to všechno začne.
Pane bože, co tam budu dělat, co když se za… za… zamiluju…? Hinata při téhle myšlence celá zrudla. Naštěstí si toho všimla TenTen a snažila se zahájit konverzaci.
"Co si berete na sebe holky?" Touhle hloupou otázkou vytrhla všechny ze svých myšlenek a dívky začali tlachat jako normálně. Teď byly v tu chvíli šťastné a bezstarostné. Čas je bohužel neomylný a začalo se stmívat. "Holky myslím, že budem muset končit." prohlásila smutně Sakura a s přáním pevných nervů se pomalu rozcházeli domů. " Holky nezapomeňte v osm u nás!" křikla ještě Temari než ostatní ztratila z dohledu.

Tem
Vlastně se nehorázně těší. Možná ho potkám.
Ne Temari nebuď hloupá.
Temari se zase hádala se svým vnitřním já, doufala že potká toho malého kluka co jí jako malou zachránil před jelenem, když se ztratila v lese.

Hinata
Takový chaos v jejím pokoji dlouho nebyl. Pořád si nebyla jistá jestli má všechno sbaleno. V tom k ní do pokoje vtrhl její bratránek Neji a skočil na postel, natáhl se jako takové domácí zvířátko, co má štětinky a rypáček.
"Tak co sbaleno?"
"Hmmm.. Snad." Usmála se Hinata a hodila po něm po něm první věcí co měla po ruce. Hned co odhodila se zarazila a zrudla, ale oproti Nejiho výrazu to nebylo nic. Nehodila totiž ničím jiným než podprsenkou. Neji vypadal jako doslova Idiot s tím na hlavě naštěstí z jídelny volali k večeři a tak byla trapná chvilka na chvíli odložena.

Sakura
Z nervozity si vzala kbelík zmrzliny posadila se před televizi a sledovala slaďák na, který by jindy pouze přešla s znechuceným výrazem.

Ino
Už po několikáté slibovala plačícím rodičům, že jim dá vědět hned co přijede a každý večer bude volat.

TenTen
Ta dělala před zrcadlem takové obličeje, že by mohla konkurovat mimům a procházela se před zrcadlem jako nějaká balerína a znechuceně koukala na uniformu a vysoké podpatky, které ze srdce nesnášela.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama