Love is a Bang (1.díl)

9. února 2014 v 10:00 | Jamie |  Naruto povídky
Ahoj! Po dlouhé době se zase ozývám já. Mám tu první díl na couple Ino a Deidara. Je to nezvyklé, ale chtěla jsem se do jedné pustit. Kapitoly nebudou mít názvy, jen číslování. Chtěla bych se vrátit taky k mutantům, ale tam zatím nevím jak dál, a protože tu máme napsané taky Harry Potter povídky, tak bych chtěla vložit taky ěco sem. Děkuji Tessie, že sem něco přidávala.
Just enjoy!


Nad Konohou svítilo slunce a byl krásný letní den. Ino vyšla z květinářství-konečně měla padla. Už se chtěla vydat za Sakurou, když si uvědomila,že má nejspíš směnu v nemocnici. I přesto se vydala k nemocnici, a přitom doufala, že potká někoho ze svých přátel...Od té doby co se Naruto vydal znova na svou pouť životem a hledání ztraceného míru, tak jak ho to učil Jiraiya, nezůstával ve vesnici skoro nikdo. Kde byly ty časy, kdy chodily na ramen, a sem tam dostali nějakou misi?
Ino dorazila k nemocnici, ohlásila se u recepce a šla se podívat, jestli není někde s něčím potřeba pomoct. Když převlékala postele, vrazila do pokoje Sakura: "Sakra, spletla jsem si pokoj." Ino zvedla hlavu a překvapeně zamrkala. Byla ráda, že konečně narazila na svou kamarádku, potažmo rivalku. Pomohla ji s roznášením léků, a pak se do sebe zavěšené vydaly ven z nemocnice do zapadajícího slunce.
Poté, co se Sakurou zdrbla snad všechny kluky z Konohy a blízkého okolí, se rozloučila se Sakurou: "Čáau ty jedno velký čelo!" Sakura se už už nadechovala, ale Ino pohotově zavřela dveře. Ještě cestou do pokoje se chechtala. Sundala si oranžové triko a pobíhala po pokoji jen tak v podprsence. Občas se zastavila u zrcadla, a těšila se z toho, že má větší poprsí, než Sakura. Nasadila lehce flirtovní výraz a zakřenila se.
Přišel obrovský výbuch a na Ino spadlo zrcadlo. Trochu se pořezala a prudce zanadávala. Obvázala si spěšně ruku a navlékla fialový top. Další výbuch...Sotva se udržela na nohou. Vběhla na balkon a skočila na protější střechu. Konoha byla v plamenech. Neustále se ozývaly výbuchy. Nesměla dovolit takovéhle ničení její vesnice. Rozběhla se po střeše a rozhlížela se. Ošetřovala raněné kde bylo třeba, ale zároveň potřebovala nutně se spojit s někým z jejích přátel. Začla být zoufalá... Další rána se ozvala nezvykle blízko ní. Otočila se a připravila si kunai. Kdyby tu tak byli Shikamaru a Choji... Z prachu se vynořili dva mužové. Měli na sobě černé přehozy. Byly to vůbec přehozy?! Měly na sobě rudé mraky. Docela dětinské. Pomyslela si Ino. Menší se stejně rudými vlasy jako byly mraky, něco pronesl a vydal se opačným směrem. Ten druhý tam jen tak stál. Zkoumavě se na ni díval. V Ino se vařila krev... Jak jen tam tak může stát?! Po tom, co... Hodila po něm velkou silou kunai, aby si otestovala jeho reflexy. Začla stejně jako Sakura, se učit u Tsunade síle, která ovšem nebyla zdaleka tak dokonalá jako ta Sakuřina. Odrazil kunai, ale síla ho trochu posunula dozadu. Zapřel se nohama, aby se už neposunul. Ino čekala útok, ale nic se nedělo. Už se chtěla rozběhnout, když před ni skočila Sakura, která se napřáhla a udeřila vší silou do země. Kusy země se lámaly a tvořily malé kry. Muž odskočil, skočil na bílého ptáka, který se objevil kdo ví kde, a odletěl. Ino se s otevřenou pusou dívala na Sakuru. Vždy ji u její síly rozum stál. Sakura přejela očima Ino. Přísně kývla a rozběhla se. Ino za ní. Nemocnice je potřebovala.
Sakura vždy Ino zachránila zadek. Přála si, aby mohla někdy to samé Sakuře oplatit. Ino přemítala za běhu... Vážně měl účes jako ona?!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama