Březen 2014

Povídka pro Ainokio (2. část)

6. března 2014 v 13:33 | Tessie.chan |  Povídky na přání
Tak další díl je tu. Omlouvám se za zpoždění, původně jsem myslela, že to zveřejním už včera, ale moc se mi to nelíbilo, tak jsem to upravila a dala to sem až teď. Doufám že vás nezklamu, po těch krásných komentářích u prvního dílu, tak si užijte čtení :)

Líbali se, dlouho a vášnivě, ale přesto jemně a láskyplně. Až při nedostatku kyslíku se od sebe museli odtáhnout, hlasitě oddechovali a hleděli si navzájem do očí. Sasuke ucítil lechtání v podbřišku a uvědomil si, že se těsně dotýká dívčina křehkého těla pod sebou. Rychle se zvednul a doufal, že si Sakura nevšimla zvětšujícího se hrbolku v jeho kalhotách. Stáhnul si tričko jak nejníž to šlo a pak se s nataženou rukou usmál na růžovlásku, která ji bez váhání přijala a vytáhla se na nohy.

Povídka pro Ainokio (1. část)

2. března 2014 v 23:32 | Tessie.chan |  Povídky na přání
Tak je to tu, moje první povídka na přání :D strašně moc doufám že se bude líbit, i když je to zatim jenom první část. Prosím moc o komentář, hvězdičku a nebo cokoliv jinýho, protože mi to udělá radost a dodá šťávu na další psaní. Hezké čtení a děkuju :)

Noční krajinou se ozvalo hlasité houkání sovy. Ze stromu na kraji lesa se snesl velký černý stín, plachtil ve vzduchu a kroužil nad poli, kde si hledal svou půlnoční pochoutku. Pole bylo však bez života, proto se výr rozhodl letět dál do noci. Třepotal svými obrovskými křídly a vzdaloval se dál od lesa a do tmy. Najednou před sebou spatřil světýlko. Zvědavost mu nedala a tak se přiblížil k malému domku. Sednul si před velké okno a kroutil hlavou ze strany na stranu. Zevnitř se ozval křik. Výr se poplašeně zvedl a odletěl jinam.


Povídky na přání

1. března 2014 v 12:45 | Tessie.chan |  Povídky na přání
Jak už hlásí nadpis, rozhodla jsem se zkusit napsat nějakou povídku na přání ( teda pokud si o ní někdo napíše, samozřejmě :D ) Takže v případě zájmu, rozklikněte článek, přečtěte si pár jednoduchých pokynů a zanechejte komentář s vaší žádostí....
Budu se samozřejemě snažit vyhovět všem požadavkům a povídku napsat co nejrychleji :)
Děkuju všem zájemcům :)