Červenec 2014

Škola čar a kouzel v Bradavicích

5. července 2014 v 12:26 | Jamie
Ahoj! Nesnáším reklamy, ale moje kamarádka rozjíždí Hogwarts a hledá žáky. :) Jeden rok připadá na jedny prázdniny, takže zbytečně nezabírají čas. Můžou se zde také psát povídky na tohle téma! Jsem zde také. :) Hraje se v rpg "modu". Rok už začal, ale studenty hledáme pořád. Registruj se nebo se podívej alespoň zde: Www.bradaviceworld.blog.cz No a pro pobavení přidávám esej, kterou napsala nejmenovaná studentka:

Kdybych byla zvěromágyní, tak bych určitě byla tasemnicí. Přiznávám, sice mi živoření v dobytčích výkalech moc nevoní (ani nemůže, pozn. red.), ale ten pocit, když se někomu zakousnete do stěny střeva a vysáváte z něj "život. Tomu prostě nejde odolat. Někdy si říkám, že jsem návštěvám mého psychologa měla věnovat větší úsilí, ale někdo chce být hasičem, někdo popelářem a já tasemnicí.
Jak by probíhal můj den?
Přeměnila bych se no a pak bych dolezla na nějakou pastvu. Jakmile bych se zabydlela v daném hostiteli, v našem případě tedy krávě, trpazlivo bych čekala, než by proběhl proces Vám jistě známí, jelikož Brandtlík nám nic nezamlčoval. až bych byla v tom nedovařenym mase, jen bych se těšila, až mě Voldemort sní a já se doplavím pomocí peptinu, pankrey a dalších šťáv do střeva. Obratně se vyhýbám slepému střevu a mířím k tlusté a zvrásněné stěně, do které se zakousnu a nepustím. Sice vypadá jako vyložený anorektik, ale věřím, že jí pravidelně a sytě. Nic mu nedaruju! No není nad parazitování na nepříteli. Každému pije Voldemort krev, ale tentokrát bych mu já pila minerály, živiny a vitaminy.
:DD