Červen 2016

Magic in the library 2

28. června 2016 v 3:54 | Tessie.chan |  Dramione
Ok, tak teď už vážně nevím, co to do mě vjelo. Jsou skoro čtyři ráno a já znova přidávam povídku. Ehm a dokonce tu povídku, o kterej jsem včera (vlastně dneska ráno) tvrdila, že to bude jednorázovka. Je mi už trapný, zas psát o tom, jak jsem se rozepsala, ale múze neporučíš, no... Holt mě to psaní zase nějak chytlo. Možná to je tím, že od října toho budu muset zase nechat, neboť nastupuju na vysokou a pochybuju, že budu mít dostatek času, abych se tomu dál věnovala. Ale ať je v tom cokoliv, teď jsem tady a jsem aktivní (možná teď spíš hyperaktivní), takže si užijte čtení a nechte mi aspoň jeden z vás, kteří sem občas náhodou zavítáte, alespoň jeden komentář, abych z toho psaní taky měla nějakou tu radost Usmívající se
Jo a ještě něco: mnimálně 15+"Je tohle vůbec pravda?" zašeptala Hermiona do ticha knihovny. Ani se jí nechtělo věřit, že teď leží nahá v náručí o nic víc oblečeného Draca Malfoye a ještě před chvílí si s ním, mimochodem už podruhé, zcela dobrovolně a dokonce i ráda užívala společné milování. Nechtěla to nazývat sexem, tohle bylo něco víc, protože ačkoliv neměla tušení, jak se to stalo, cítila lásku v každičkém jeho pohledu a doteku.

"Chtěla bys, aby to všechno byl jenom sen?" odpověděl otázkou chlapec.

Po chvíli mlčení tichounce špitla "Ne," a ještě víc se k němu přitiskla. On jí obmotal obě paže kolem těla a držel jí v náručí, dokud neusnula.

Magic in the library

27. června 2016 v 3:46 | Tessie.chan |  Dramione
No, k tomuhle mému výplodu asi nemám moc co dodat. Nevím, co mě to tak najednou napadlo, pustit se do něčeho podobnýho. Můj mozek vyplodil ten nápad dneska (vlastně už včera) asi v deset večer, nejdřv jenom, že to bude rychlovka a za večer to bude napsaný, páč se nechci pouštět do ničeho většího, když mám zrovna rozdělanou kapitolovku, jenomže jak už tomu tak u mě bývá, trošku jsem ztratila pojem o čase a clkové délce textu a zase jsem se rozepsala (i v pasážích, u kterých to vážně nemám ve zvyku, tak prosím buďte s kritikou schovívaví). Upozorňuju, že je to minimálně 15+ a ačkoliv jsme něco podobnýho psala prvně, tak bych byla ráda, aby to na nikom, kdo si to přečte, nezanecholo následky, takže kdo si nebude jistej, že to psychicky zvládne, ať se nebojí tenhe blog zavřít a zatratit ( Smějící sejenom vtípky, prostě je to o sexu. No a co?) Tak přeju příjemnou zábavu a prosím o nějaké reakce, abych věděla, co říkáte na tohle téma a jestli se toho mám držet, nebo ne, případně mi můžete vytknout cokoliv, co se vám nebude zdát.


Hermiona Grangerová stejně jako většinu jiných večerů i ten dnešní trávila v knihovně. Byla tam sama, což ale nebylo nic neobvyklého. V tuhle pozdní hodinu se jen málo jejích spolužáků věnuje četbě knih nebo studováním učebnic, takže mohla nyní ničím ani nikým nerušná věnovat plnou pozornost velmi objemné knize Vedlejších účinků magických lektvarů, jejich odhalení a nápravy škod jimi způsobené. Bylo to vcelku zajímavé čtení, dívka si proto ani nevšimla, že se otevřely dveře knihovny a kdosi se procházel uvnitř. Až když uslyšela zvuk kroků kousek za sebou, zvedla oči a pohlédla na příchozího. Byla překvapená, když v tlumeném světle lamp spatřila přicházet svého přítele.

O nás

24. června 2016 v 1:15 | Tessie.chan |  O blogu
Tenhle blog založily čtyři kamarádky, které zbožňovaly Naruta a Harryho Pottera a jak už to tak bývá, rozhodly se, že jim jenom čtení fanfiction nestačí. S velkými plány a nemenším očekáváním se pustily do plánovaných příběhů a povídek, ale moc dlouho to nevydrželo...

...očividně je tady teď mrtvo. Všechny jsme na blog, na psaní, i na vás dokonale zapomněly, takže je vlastně jenom logické, že už sem nikdo nechodí. Ale to mi nebrání v tom, abych se vrátila a zkusila zabojovat o druhou šanci sama. Budu dělat vše, co je v mých silách pro to, abych už nikoho dalšího, kdo sem zavítá a komu se budou moje příběhy líbit, nezklamala.
Tessie.chan

My own choice 3 (druhá část)

20. června 2016 v 22:32 | Tessie.chan |  Dramione


Draco přistane na chladné dřevěné podlaze. Přenášení jeho stavu ani trochu nepomohlo. Popálená ruka pulzuje tupou bolestí, ze škrábanců po malých kapičkách ukapává krev a má pocit, jako kdyby se mu všechny vnitřnosti kroutily v břiše. Chvíli jen tak leží a ztěžka oddychuje s hůlkou křečovitě sevřenou v pravé ruce. Pak zatne zuby a zkouší vstát. První pokus nedopadá moc dobře. Zhroutí se zpátky ve chvíli, kdy mu vystřelí bolest do hrudníku. Nahmatá si dvě zlomená žebra, nejspíš je to následek srážky se stromem. Na podruhé se mu daří o něco lépe. Vyškrabe s na všechny čtyři, potom do kleku a pak se rozhlídne po místnosti. Od doby, kdy tam byl naposledy, se nic nezměnilo. Pokoj je obložený tmavým dřevem, se starobylým nábytkem, obrovskou postelí a závěsy i přikrývkami laděnými do temně zelené barvy. Jak rád by se teď rozvalil ve svých saténových peřinách, zavřel oči a když se probudil, zjistil, že to všechno byl jen sen.

My own choice 3 (první část)

20. června 2016 v 22:30 | Tessie.chan |  Dramione
Omlouvám se za to zdržení, vím, že jsem slibovala, že to bude do konce týdne, ale pardon, pardon, pardón...
No, zase jsem se trochu rozepsala, takže to musim už zas rozdělit na dvě části, což mi fakt štve, ale chtěla jsem to už končně někam posunout (aspoň do toho Doupěte :D ), takže to tak bejt musí. Snad se i tak bude líbit.
A budu moc ráda za každou zpětnou vazbu :) Tak už nebudu zdržovat, užijte si čtení :)Co mě to sakra napadlo!? Já jsem vážně blbec, nadává si Draco, když se sklání nad umyvadlem v jedné z chlapeckých koupelen. Za všechno může ona! Nebýt té zpropadené holky, mohl jsem teď v klidu večeřet ve Velké síni. Ale ona ne. Musela se nechat chytit a zkomplikovat mi život ještě víc, než už byl, jestli ne mě o něj dočista připravit. Co já teď tady? Sám? podívá se na svůj zoufalý odraz v zrcadle a pohrdavě si odfrkne. Sám. Vždycky jsem byl sám, tak proč by mi to najednou mělo vadit? "K čertu s tebou, Pottere," zašeptá a vzteky sevře okraje umyvadla. Z ničeho nic ses objevil odnikud a všichni tě hned zbožňovali, zatímco mě už od narození jenom z principu zavrhovala více než polovina všech čarodějů a čarodějek. Nikdy jsi nebyl sám. Vždycky jsi měl za sebou někoho, komu na tobě záleželo a kdo tě chránil i za cenu vlastního života. Možná, že právě to je ten rozdíl mezi námi. Ty jsi na oplátku ochoten nasadit vlastní krk pro jejich záchranu, zatímco já… Já se nedokážu podívat smrti do očí. Uvnitř jsem pořád jenom jenom ten ustrašený malý kluk, který neumí nic víc, než utíkat a schovávat se. Cítil, jak v něm roste vztek. Jak to, sakra, děláš, Pottere?! Jak můžeš celý svůj život bojovat a utíkat smrti a být přitom pořád šťastný? Proč to já nedokážu!? Proč nikdy nepřestanu mít strach? Proč jsem pořád jenom srab? "Tak proč?!" zařve a pravá ruka mu bez varování vystřelí proti vlastnímu odrazu. Koupelnou se rozlehne zvuk rozsypávajících se střepů a tiché zanadávání.

Spřátelené blogy

14. června 2016 v 23:45 | Tessie.chan |  O blogu
Jak už napovídá název, zde máte možnost napsat si o spřátelení. Funguje to stejně, jako jinde, takže do komentářu napište vy už víte co (ne, Voldemorta ne. Myslím ty věci kolem) a dostane-li se vám kladné odpovědi, pak Vítjte mezi SB.